POPRVÉ NA VODĚ?

Ahoj! Už jsi někdy stál/a za člunem na wakeboardu nebo na vodních lyžích?

KVL.jpgPokud zatím ne a je Ti mezi 5 a 12 lety, přijď si to zdarma vyzkoušet na Správčický písník do Klubu vodního lyžování Předměřice nad Labem (brána B) o poslední červnové sobotě, tedy dne 25. 6. 2022, kdykoliv mezi 10.00 a 16.00 hod na akci, kterou jsme nazvali Poprvé na vodě a na kterou bychom si Tě jménem celého Klubu vodního lyžování Předměřice nad Labem tímto rádi dovolili pozvat.  

Čekat Tě bude možnost si zkusit wakeboard nebo vodní lyže v tahu za motorovým člunem. Dozvíš se také, co obnáší dělat tyto sporty na výkonnostní úrovni. A budeš se dále moci podívat na exhibici wakeboardingu a vodního  lyžování. Každý bude mít, podle času a počasí, zhruba jedno kolečko okolo písáku, popřípadě přibližně 5 pokusů o výjezd z vody, pokud by se nedařilo. Na břehu proběhne instruktáž zkušenými lyžaři a wakeboardery, jak na to. Tak neváhej a doraž. 

S sebou: plavky. Vybavení (vestu a wakeboard či lyže) ti zapůjčíme.

Účast nechť prosím Tvoji rodiče potvrdí aspoň týden před akcí (18. 6. 2022) e-mailem na skiklubvl@seznam.cz. nebo telefonicky na mobilu 603 452 574. Děkujeme.

Budeme se těšit naviděnou u vody.

Správčák - voda šampionů.

Pořadatel si vyhrazuje právo změn v programu a případně i možnost akci zrušit v případě nepředvídatelných a neplánovatelných okolností vyšší moci. Kontakt v případě dotazů: Zdeněk Kolman mladší (trenér), mobil 734 732 342, e-mail: zdenda.kolman@gmail.com, instagram: @zdenekkolman.