Aktivity klubu

 

Od roku 2018 probíhali brigády s velkým nasazením téměř od všech členů klubu, aby jsme co nejdříve měli vybudované nové zázemí co se týká staveb, tak i mol pro vyvázání plavidel, což si myslím, že se docela DOST DOBŘE POVEDLO, i přes různá opakovaná udání závistivých sousedů !!
V příští sezóně, kdy bude již vše zdárně dokončeno nabízíme možnosti firemních akcí spojených se sportovním vyžitím – vodní sporty, včetně zajištění kompletního občerstvení v nově vybudovaném zázemí Klubu vodního lyžování, popřípadě na venkovní terase nad vodou.
Nabízíme různé formy jak denních, tak i večerních akcí za velice příznivé ceny.

Brigáda bude 8.2.2014 od 7.30. hodin.Provedeme odstranění odpadku ,pořežeme a uklidíme spadlé větve vyčistíme okolí.Tuto brigádu spojíme s členskou schůzí ,kde projednáme další akci která bude další týden a některé další aktivity.        🙄

 

Na sobotu 15.2.2014 od 7.00.hodin připravujeme pro členy klubu Staročeskou zabíjačku.

 

Oslava Nového roku s účastí asi 24 lidí se uzkutečnila pod venkovním altánem s příjemnou atmosférou a krásně vytopeným prostorem z nově vyrobených krbových kamen.


 

Od konce září 2013 téměř každou sobotu i neděli jsme prováděli údržbu na některých molech, úpravy terénu okolo pozemku a opravy a úpravy altánu. Některé důležité práce nás však čekají ještě v měsíci únoru příštího roku.


 

Svatba v prostorách klubu a oddání novomanželů na vodě proběhlo velice úspěšně začátkem září. Téměř 200 svatebčanů si užívalo celkem slunečného počasí a pohostinnosti novomanželů. Příspěvky svatebčanů byly použity na charitu.


     

Čarodějnice v prostorách Ski klubu i na vodě

30.4.2013 od 18.00hodin.


 Závody na motorových člunech Speedoboat pro veřejnost na Správčáku.

první termín je 10.5 ,  11.5,  12.5. 2013

druhý termín je 30.8,  31.8,  1.9.2013

Stačí se přihlásit na  race@speedoboat.cz a vyzkoušet si rychlý člun na vlastní kůži.


   Praktické jízdy na motorovém člunu pro jarní kurz VMP  v termínech od 6.5. – 23.5.2013

Nutné je se předem přihlásit na praktickou jízdu na motorovém člunu a domluvit si termín jízd, je to příprava ke zkouškám pro ty kteří dostatečně neovládají techniku jízdy na mot.člunu. Přihlášku je nutné poslat E-mailem  na skiklubvl@seznam.cz nebo přímo u ing.Stránského na kurzu VMP.


 Brigáda která se konala 13.4.2013 se hlavně soustředila na úklid celého pozemku v areálu klubu,odklízely se spadlé suché větve které se odvážely na uložiště k pálení „čarodějnic“ schrabalo se spadlé listí a suchá tráva,opravovala se mola a elektrická osvětlení k nim.

 Nátěry mola a montáž gumových ochran na kraje mola se bude dodělávat 20 a 21.4.2013.